Tütün Fiyatları

Şubat 3, 2014 0 ile admin

Adıyaman Tütüncülük olarak elimizde farklı tatlarda, renklerde ve kokularda Adıyaman Çelikhan Tütünü bulunmaktadır. Sizin damak zevkinize en uygun Adıyaman Tütünü‘nü bulmak için bize içtiğiniz sigarayı söylemeniz yeterli. Biz içtiğiniz sigaraya göre damak zevkinize en uygun tütünü gönderiyoruz. Peki bu tütün fiyatları değişiyor mu? Sizlere gönderdiğimiz tütünlerin hepsi 1. kalite Adıyaman Tütünü dür ve tek fiyat uygulamaktayız. 1 kg Adıyaman Tütününün fiyatı 50 TL dir.

Eğer tütün satıcısı iseniz elimizde farlı kalitede tütünler bulunmaktadır ve bunların fiyatları da değişkendir. Toptan tütün fiyatlarını öğrenmek için ise bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Adıyaman Tütününe ek olarak 2014 te Küba Tütünü satışlarımızda başlamıştır. 1 kg Küba Tütününü fiyatı ise 80 TL olup özel sipariş üzerine gönderim yapmaktayız.

1 Kg Adıyaman Tütününü bazıları pahalı bulur belki. Çünkü piyasada sözde Adıyaman Tütünlerinin fiyatları 20 Tl ye kadar düşmektedir. Aldığınız bu tütünlerin Adıyaman Tütünüyle kesinlikle alakası olmadığını belirtmek isterim. Adıyaman Tütüncülüğün amacı müşterilerimize her zaman gerçek Adıyaman Çelikhan Tütünü nü ulaştırmaktır.