Parliament Tütünü Boğazımı Yaktı

Aralık 30, 2016 6 ile admin

Selamun Aleyküm. Ustam ben kaç zamandır Parliament sigara kullanan biriyim. Malum sigaraya yapılan bu son zamlardan sonra ne yapacağımızı bilemez olduk. Geçenlerde rastgele girdiğim tütün dükkânında Parliament ve Marlboro adıyla satılan tütünlerden gramlık aldım. Bunun yanında tütün sarma makinesi vs bütün alet edevatları aldım. Tütünü gerektiği gibi oda sıcaklığında nemini aldım. 10-15 dakika kendini toplamaya bıraktım. Sonrasında tütünü sarma makinesinde sardım. Bir umutla ilk tütünümü sözde Parliament Marlboro tütünü bir hevesle içtim. Keşke içmez olaydım. Ben böyle berbat bir şey hayatim boyunca ne içtim ne de denk geldim. Resmen tütün gırtlağımı yerinden söktü attı. Param parça etti enkaza çevirdi. 10 dakika kendime gelemedim resmen kafa gitti bende. Tütün beynimi döndertti nereden geldiğimi şaşırdım resmen. Adam beni ayak üstü tokata getirdi. Sizden isteğim bana boğazı hiç bir şekilde yakmayacak, içimi Parliament gibi zevk vermese de onun kadar yumuşak içimli, kaliteli, birinci sınıf, verdiğimiz paranın hakkini verebilecek tütün öneriniz var mı?


Aleyküm Selam Erdal Bey,

İlk tütün içme deneyiminiz baya kötü geçmiş. Geçmiş olsun diyelim. Maalesef tütün satışlarının artması ile beraber Adıyaman Tütünü, Çelikhan Tütünü, Parliament Tütünü gibi adlarla oldukça kalitesiz tütün satan bir çok dükkan ve İnternet sitesi açıldı. Bu tür yerlerden tütün alanlar maalesef bu tarz durumları sık sık yaşıyorlar. Bir çok kişi de kaliteli Adıyaman Tütünü nereden alınır bilmiyor.

Eğer orijinal Adıyaman Tütünü almak istiyorsanız bizim gibi Adıyamanlılardan almalısınız. Biz yıllardır Adıyaman’da tütün ekimi ve satışı yapıyoruz.

Aldığınız tütün muhtemelen Adıyaman Çelikhan Tütünü ile alakası olmayan oldukça düşük kaliteli bir tütünmüş. Ayrıca bu tür tütünlere genelde  güzel görünsün ve koksun diye katkı maddeleri ekliyorlar. Bu katkı maddeleri tütünün içimini dahada beter hale getiriyor.

Bizim size önereceğimiz tütün Adıyaman tatlı sert tütünüdür. Parliamanet içen müşterilerimize bu tütünü öneriyoruz ve oldukça beğeniyorlar. Sizin de beğeneceğinizden şüphemiz yok. Adıyaman tatlı sert tütünümüz kesinlikle boğaz yakmaz ve içeni rahatsız eden ağır bir kokusu yoktur. İçimi oldukça zevk verir. Kilosu ise sadece 80 TL’dir.

Sipariş vermek isterseniz online sipariş kısmından iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz.