Çelikhan Tütünü

Tütünlerin en kalitelisi olarak bilinen Çelikhan Tütünü Adıyaman ilinde serin dağlarda yetişen içimi mükemmel bir tütündür. Kalitesi ve namı nedeni ile sokaklarda satılan herhangi bir tütünü bu isimle satmaya çalışıyorlar. Ama artık bu tütüne ulaşmak çok kolay.

1 Kilogram Çelikhan Tütünü 80 TL

Enfes tadı, bal kokusu ve mükemmel içimi ile Çelikhan Tütünü satışı bu site üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yıllardır Adıyaman ve çevre illere sattığımız bu kaliteli tütünleri artık İnternet üzerinden istediğiniz her yere ulaştırıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri vasıtasıyla Türkiye’nin hangi ilinde olduğunuz hiç fark etmez.

Adıyaman Tütünü

Sizde yıllarca yabancı sigara markalarına yüzlerce lira savuranlardansanız buna artık son verebilirsiniz. Her sertlikte ve kıvamdaki tütün çeşitlerimizden belirli oranlarda harmanlayarak sizlere damak tadınıza en uygun tütünü oluşturuyoruz. Size kalan ise arkanıza yaslanıp bu harika tütünün tadını çıkartmak kalıyor 🙂

Adıyaman Tütüncülük olarak bu bölgedeki en tecrübeli çiftçilerle çalışıyoruz. Yıllardır tütün ekimi ve yetiştiriciliği ile ilgilenen çiftçilerimiz artık bu konuda uzman olmuş kişilerdir. %100 doğal yollarla organik tütün üretimi yapıyoruz!

Dışarıda birçok yerde organik Çelikhan Tütünü adını kullanarak kükürtlenmiş ve asitlenmiş tütünler satılmaya çalışılmakta. Bu tütünler bir süre sonra kötü kokmaya başlar ve boğaz yakar. Bunlardan içenler bir daha tütün içmek istemezler. Tekrar sigaraya dönerler. Yıllardır yapılan bu satışlardan dolayı tütünün adını da kötüye çıkarttılar. Tütünü bizim çiftçimizden alan Amerikalılar bu tütünlerden sigara üreterek tekrar bizlere kat kat fiyatlara satıyorlar. Zaten elimizde bu tütünlerden varken neden sigaralara yüzlerce lira veriyorsunuz ki?

İnternetten başlattığımız açık sarma tütün satışı ve sosyal medyada yürüttüğümüz çalışmalar ile umarız Çelikhan Tütünü tekrar hak ettiği ilgiyi görecek. Başlarda birçok insan İnternet üzerinden tütün satın almaya mesafeli yaklaşıyor. “İnternetten tütün mü alınırmış?” gibisinden sorular oluşuyor kafalarda. Ama deneme amaçlı bir kere aldıklarında devamı geliyor. Bir alan bir daha alıyor. Yanda bulunan ziyaretçi defterine gelen mesajları okursanız durumu sizlerde görürsünüz. Bunca yıldır sigaraya para vermekten pişmanlık duyan yüzlerce müşterimiz var. Tütünümüze başladıktan sonra Amerikan sigaralarına  para savurmayacağını belirten birçok müşterimiz var.

İnternetten tütün satışını başlatanlar ilk bizleriz ama artık tek değiliz. Bizden sonra sarma tütün satışı yapan onlarca belkide yüzlerce site türedi. Ne kadar doğrudur bilinmez ama Adıyaman’lı olmadıkları halde Adıyaman Çelikhan Tütünü sattığını iddia ediyorlar. En kaliteli tütünü kimin sattığını merak ediyorsanız sosyal medya hesaplarımıza yada ziyaretçilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz. Her gün teşekkür mesajları alıyoruz. Facebook sayfamız 500 beğeniye ulaşmak üzereyken rakip sayfalar 50 beğeniyi bulamıyor. Burdan da bizi destekleyen bütün takipçilerimize teşekkür ediyorum.

Sizlerce Çelikhan Tütününün tadına doymak ve denemek istiyorsanız artık yapmanız gereken şey çok kolay. Bir telefonla sipariş verebilirsiniz. İsterseniz hemen 0532 704 8569 nolu telefonu arayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yada sağ kısımda bulunan biz sizi arayalım formundan numaranızı gönderin biz en kısa sürede size ulaşalım. Aklınıza takılan her türlü soruyu sormaktan çekinmeyin. Sorularınızı cevaplamak için buradayız 🙂

1 kg Çelikhan Tütünümüzün fiyatıda 80 TLdir. Yine en çok tercih edilen Adıyaman Tütünümüzün fiyatı ise 50 TLdir.

Eğer tütün satışı yapmak istiyorsanız yine bize ulaşın. Toptan tütün satışlarından en uygun fiyatları yine bizden bulabilirsiniz. Zaten şu anda bizden aldıkları tütünler ile tütün shop kuran onlarca kişi var. Yani sizde isterseniz Adıyaman Tütüncülük bayiliği alabilirsiniz. Tütün yanında her türlü tütün ürününüde sizlere ulaştırabiliriz.

“Çelikhan Tütünü” için bir yoruma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir